راهنمای بت

راهنمای پیش بینی بازی لیگ قهرمانان اروپا: آتالانتا و والنسیا

راهنمای پیش بینی بازی لیگ قهرمانان اروپا: آتالانتا و والنسیا

والنسیا و آتالانتا روز سه شنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند تا تکلیف یکی از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی این مسابقات مشخص شود.

آتالانتای ایتالیا در بازی رفت در خانه خودی با چهار گل حریف خود را شکست داد تا شانس زیادی برای کسب نتیجه مطلوب در مستایا و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد. بازی رفت بازی سراسر تهاجمی بود که دو تیم فضاهای زیادی را به هم می دادند و هر دو تیم هم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتند. برای بازی برگشت هم انتظار می رود که شاهد بازی تهاجمی از سوی دو تیم خصوصا والنسیا باشیم که برای صعود به مرحله بعد به نتیجه ۳ بر صفر یا بیشتر احتیاج دارد. وب سایت Bwin برای آور ۳٫۵ گل در بازی ضریب ۱٫۱۵ را مشخص کرده است.

نگاهی به وضعیت تیم والنسیا

والنسیا فصل پر نوسانی را پشت سر گذاشته و در بازی رفت مقابل آتالانتا در بیشتر در محوطه خودی دفاع می کرد. اما گل دقیقه ۶۶ یار تعویضی دنیس چریشف، امید والنسیا برای بازی برگشت را تا حدی زنده نگه داشت. هر چند پیروزی ۳ بر صفر می تواند بسیار سخت باشد.

ألبرت سيلاديس، سرمربی والنسیا سعی کرد که در پایان بازی همچنان امیدوار باقی بماند. او در کنفرانس خبری بعد بازی گفت: «نیازی نیست که معجزه ای رقم بخورد. به دست آوردن چنین نتیجه ای دشوار است. اما ما آماده ایم. ما در خانه با هوادارانمان قوی هستیم. ما در هر دو نیمه بازی رفت موقعیت هایی داشتیم. اغراق نیست اگر بگوییم می توانستیم ۳ یا ۴ گل به ثمر برسانیم.»

والنسیا برای صعود به مرحله بعد به برتری ۳ بر صفر یا نتیجه با اختلاف گل بیشتر از ۳ گل نیاز دارد
والنسیا برای صعود به مرحله بعد به برتری ۳ بر صفر یا نتیجه با اختلاف گل بیشتر از ۳ گل نیاز دارد

چریشف زنده تک گل والنسیا هم در پایان بازی گفت: «وقتی در خانه در مقابل آنها قرار بگیریم، همچون شیر پای به میدان می گذاریم. باید به خودمان ایمان داشته باشیم.»

والنسیا می تواند کمی هم به خود خوش بین باشد. این تیم در ماه ژانویه توانسته بود بارسلونا را با حساب ۲ بر صفر در مستایا شکست دهد. والنسیا در خانه نتایج خوب دیگری را هم گرفته است، از جمله پیروزی ۴ بر یک برابر لیل، مساوی برابر چلسی و اتلتیکو مادرید و یک تساوی دیگر مقابل رئال مادرید. با در نظر گرفتن تمام این جوانب، وب سایت Bwin به پیروزی والنسیا در این بازی ضریب ۲٫۴ می دهد. همچنین انتطار می رود که هر دو تیم در این بازی گل زنی کنند.

نگاهی به وضعیت تیم آتالانتا

آتالانتا در دور گروهی لیگ قهرمانان امسال شروع فاجعه باری داشت، اما به مرور بهتر شد و توانست با پیروزی های حیاتی مقابل دینامو زاگرب و شاختار اوکراین بعد از منچسترسیتی به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی برسد. آتالانتا این فُرم خوب خود را در سری آ هم حفظ کرد و پیروزی های خوب ۵ بر صفر را برابر آ ث میلان و پارما و پیروزی درخشان ۷ بر صفر را نیز برابر تورینو کسب کرد.

جان گاسپرینی و یارانش در بازی رفت که در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد (که فعلا حکم ورزشگاه خانگی آتالانتا برای بازی های خانگی را دارد تا ورزشگاه اختصاصی این تیم مرمت و بازسازی شود)، توانست تیم والنسیا را زیر فشار شدیدی قرار دهد و این فشار نتیجه هم داد. در این بازی هانس هاتبوئر دبل کرد و یوزپ لولیچ و ریمو فرولئر هم گل های دیگر آتالانتا را به ثمر رساندند.

گاسپرینی در کنفرانس خبری بازی گفت: «نتیجه عالی بود. خوب کار کردیم، می توانستیم گل های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم و البته برتری با ۳ گل اختلاف نکته مثبت کار است. به هر حال، حالا وقت جشن گرفتن نیست.  می خواهم ۳ هفته بعد جشن بگیرم. می خواهم که در مستایاگل بزنیم و بدون عذاب صعود کنیم.»

آتالانتا از ۱۶ بازی خارج از خانه خود در این فصل در تمامی رقابت ها در ۱۴ بازی موفق به گل زنی شده است بنابراین باید شانس زیادی را برای گل زنی گاسپرینی و یارانش در بازی برگشت قائل شویم. وب سایت Bwin به گل زنی هر دو تیم در نیمه اول ضریب ۲٫۲ را می دهد.

ارسال نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید